Для вас, батьки!

Для Вас, уважаемые родители!

ИНФОРМАЦИЯ

Об организации питания т а установление размера платы для родителей за пребывание детей в учреждениях дошкольного образования

Голопристанского городского совета на 2021

Согласно решению исполнительного комитета Голопристанского городского совета от 25 июня 2021 № 110 «Об установлении стоимости питания и размера платы для родителей за пребывание детей в учреждениях дошкольного образования Голопристанского городского совета на 2021»

1. Установлена стоимость питания одного ребенка в день для детей, посещающих учреждения дошкольного образования Голопристанского городского совета, в 2021 году в размере:

- ясельные группы - до 35,00 грн ; садовые группы - до 40,00 грн .,

- стоимость питания летом 2021, в период летнего санаторного режима работы, в размере: ясельные группы - до 38,50 грн ; садовые группы - до 44 , 00 грн .

2. Родители или лица, их заменяющие, проживающих на территории Голопристанского городской территориальной общины, вносят плату за питание детей в учреждениях дошкольного образования городского совета в размере 70 процентов от стоимости питания в день.

3. Родители или лица, их заменяющие, проживающих на территории других территориальных общин, но работают на территории Голопристанского городской территориальной общины и платят налоги в городской бюджет, вносят плату за питание детей в учреждениях дошкольного образования Голопристанского городского совета в размере 70 процентов от стоимости питания в день.

4. Родители или лица, их заменяющие, проживающих на территории других территориальных общин, вносят плату за питание детей в учреждениях дошкольного образования Голопристанского городского совета в размере 100 процентов от стоимости питания в день.

5. От уплаты за питание ребенка освобождаются родители или лица, их заменяющие:

- детей-сирот и детей, лишенных родительской опеки, которые находятся под опекой и воспитываются в семьях;

- детей с инвалидностью;

- детей с особыми образовательными потребностями, которые учатся в инклюзивных группах;

- детей, в семьях, в которых совокупный доход на каждого члена семьи за предыдущий квартал не превышал уровня обеспечения прожиточного минимума (гарантированного минимума), который ежегодно устанавливается законом о Государственном бюджете Украины

- детей, чьи родители являются участниками боевых действий антитеррористической операции и военнослужащие, призванные на военную службу по мобилизации;

- детей из числа лиц, указанных в статье 10 Закона Украины «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты»;

- детей из семей, которые получают помощь согласно Закону Украины «О государственной социальной помощи малообеспеченным семьям»;

- детей из числа внутренне перемещенных лиц, или которые имеют статус ребенка, пострадавшего в результате военных действий и вооруженных конфликтов.

6. Семьям, имеющим трех и более детей, установлен размер родительской платы за питание детей в учреждениях дошкольного образования Голопристанского городского совета на уровне 50 процентов от стоимости питания.

Стоимость питания один дитодень 70% составляет - 28 грн. в среднем.

Администрация ДОУ

СТОП буллинг

Информация по противодействию насилию и буллинг

Буллинг (травля) - действия участников образовательного процесса, которые заключаются в психологическом, физическом, экономическом или сексуальном насилии. Такие действия совершаются по отношению к ребенку или ребенком отношению к другим участникам образовательного процесса, в результате чего может быть причинен вред психическому или физическому здоровью потерпевшего. Буллинг может осуществляться также с применением средств электронных коммуникаций.

ЮНИСЕФ определяет буллинг (от англ. To bull - преследовать) как нежелательную агрессивное поведение детей школьного возраста, которая приводит к травле ребенка другим ребенком или группой детей с целью унижения, запугивания и демонстрации силы.

Нормативно-правовые документы

  • Закон Украины "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно противодействия буллинг (травле) "
  • Письмо МОН Украины от 29.01.2019 №1 / 11-881 "Рекомендации для учебных заведений по применений норм Закона Украины о противодействии буллинг"
  • Письмо МОН от 29.12.2018 №1 / 9-790 "Об организации работы в учреждениях образования по вопросам предотвращения и противодействия домашнему насилию и буллинг"
  • Приказ МОН Украины от 26.02.2020 г.. № 293 «Об утверждении Плана мероприятий, направленных на предотвращение и противодействие буллинг (травле) в учебных заведениях"
  • Приказ МОН Украины от 28 декабря 2019 №1646 «Некоторые вопросы реагирования на случаи буллинг (травля) и применения мер воспитательного воздействия в учебных заведениях», зарегистрированный в Министерстве юстиции Украины 3 февраля 2020 под № 111/34394, №112 / 34395
  • Письмо МОН Украины от 14.08.2020 №1 / 9-436 "О создании безопасного образовательной среды в учебном заведении и предупреждения и противодействия буллинг (травле)" 

Пам`ятка для батьків

щодо дотримання протиепідемічних заходів 
у період адаптивного карантину

Шановні батьки! Згідно рішення уряду по послабленню карантину з 22.05.2020 до 22.06.2020, листа МОНУ "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти" з 01.09. 2020 дозволяється відвідування ДНЗ (ясла-садок) «Струмочок». Разом з тим виникла необхідність у змінах в роботі ЗДО у зв'язку з проведенням протиепідемічних заходів.

Зверніть увагу!

Ранковий прийом дітей відбувається на території ЗДО (біля входу) за межами будівлі (за несприятливих погодних умов - біля центрального входу в заклад). Батьки або особи, які супроводжують дитину мають бути в масці. Під час очікування скринінгу температури дотримуйтесь дистанції в 1,5 м. Діти, температура тіла яких перевищує 37,2, або є ознаки респіраторних захворювань, до закладу не приймаються.

Батькам заходити в приміщення закладу суворо забороняється!

У закладі заборонено:

  • · використання тканинних рушників, іграшок, що не піддаються обробці деззасобами та килимів;
  • · перебування в приміщенні у вуличному взутті;
  • · проведення масових заходів, екскурсій.

У зв`язку з початком літньо-оздоровчого періоду і на увесь час карантинних заходів змінюється графік прийому і видачі дітей.

Прийом дітей:

  • 8.00-8:30

Повернення додому:

  • 16:00-17.00

Обов'язково попередьте вихователя чи медпрацівника про наявність у дитини алергічних реацій на деззасоби!

Батьки вихованців!

  • · несуть персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини;
  • · за дотримання маскового режиму під час передачі дітей;
  • · за дотримання суворого пропускного режиму в ЗДО на час карантину;
  • повідомляють вихователя і не приводять дитину до ЗДО за наявності температури вище 37.2 або появи респіраторних симптомів, у випадку наявності контакту з хворим.

Температурний скринінг дітейпроводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал.

Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 або ознаки респіраторних захворювань:

  • · при проведенні початкового скринінгу - не допускаються до відвідування;
  • · при поточному скринінгу - ізолюються з інформуванням медичного працівника та батьків.

Ранковий прийом дітей до ЗДО проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі та з максимальним уникненням контактів з вихователями та дітьми інших груп.

Інформація для батьків:

Повні реквізити на отримання благодійної допомоги 

Рахунок Рахуно - UA 758201720314281003301038098

МФО-820172

Код ЄДРПОУ - 34382081


СМІШИНКА

Oгoлoшення у дитячoму садку:

"Шанoвні батьки! Не вірте, будь-ласка, всьoму, щo рoзпoвідає ваша дитина прo дитячий садoк. У свoю чергу ми обіцяємo вам не вірити всьoму тoму, щo дитина рoзпoвідає прo вас".

Дитячий садок: для чого він?

У дитячому садку зростаюча особистість установлює систематичні зв'язки з дорослими і однолітками за межами своєї сім'ї, залучається до різних видів діяльності, оволодіває системою цінностей.

Група дитячого садка має два основних джерела впливу ‐ це вихователь і самі діти.

Вихователь виступає насамперед джерелом пізнавальної інформації для дитини, моральних вимог, турботи про неї, підтримки і підкріплення її дій та вчинків. Приходить на допомогу, виявляє радість або занепокоєння з приводу її досягнень чи невдач.

Дитяча група - важливий чинник соціалізації зростаючої особистості. Вплив однолітка на дитину не менш значущий за роль дорослого у становленні малюка. Зокрема, зверніть увагу, як неоднаково реагує дитина на одне й те саме зауваження і за змістом, і за інтонацією, залежно від того, хто його висловлює - дорослий чи одноліток. За словами польського психолога Кемпінські, малюк зростає у двох площинах: майже вертикальній, де, з одного боку, перебуває недосяжний напівбог - Дорослий, і в горизонтальній площині, де, з другого боку - він рівноправний партнер-одноліток. Дитячий садок. Для чого він?

Незамінний вплив дитячого садка на самостійну активність дошкільника. Якщо сім'я опікується малюком, то дитячий садок значно більше довіряє йому, надає можливість виявляти власну ініціативу, незалежність, критичність.

Спілкування з дитиною вдома має низку особливостей. І найперше - це абсолютне розуміння батьками жестової мови дитини. За протягнутою дитячою рукою і певним відповідно інтонованим вигуком «У-у!» чи «М-м!» батьки чітко бачать потребу малюка і задовольняють її цілком. Наразі дитина росте з абсолютною впевненістю, що її розуміють. А мамині нарікання на те, що 1,5-2,5-річний малюк майже не говорить, розбиваються об її ж власну готовність зрозуміти свою дитину. Натомість спілкування дитини з вихователями вимагає від неї висловлення своїх бажань, потреб, невдоволення, ставлення до предметів, подій та людей за допомогою слів. Тому постійне спілкування з вихователями і однолітками сприяє розвитку в неї мовлення - важливого засобу взаємодії, основи соціальної поведінки. Щодень дитина удосконалює вміння висловлюватись грамотно, чітко, зрозуміло, виразно, вправляється у вияві мовленнєвих і комунікативних здібностей, засвоює визнані в групі норми поведінки.

Отже, головна перевага дошкільного навчального закладу - це можливість дитини щоденно повноцінно вільно спілкуватися з однолітками! В іграх з дітьми свого віку закладаються основи взаємодії з людьми, розвиваються вміння діяти разом, розуміти інших, допомагати і співчувати їм. Режим дня і дисципліна теж належать до переваг дитячого садка. Усі діти насправді дуже люблять порядок і режим, це батьки привчають їх до вільного плавання». Та й щоденні гарячі сніданки і обіди без домашнього печива, цукерок, сухариків з гамбургерами і жуйками підуть дитині лише на користь. Не секрет, що мами вельми рано привчають малят до фаст-фуду. Окрім цього, дитина, що пройшла через дитячий садок, легше адаптується до шкільного навчання, більше пристосована до умов навчання в школі, зокрема таких:

• працювати в групі, тобто в одному темпі, заданому дорослим;

• працювати за інструкцією дорослого;

• прийняти узагальнене ім'я «діти» і реагувати на нього;

• вміти налагоджувати стосунки з однолітками і дорослими тощо. Дошкільник, що йде у 1-й клас, оминаючи садок, частіше потерпає від зовнішньо заданих вимог до нього, його діяльності.

Любов батьківська - почуття дорогоцінне, але воно не може замінити собою педагогічного вміння і педагогічної підготовки, якої почасти батьки позбавлені.

Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати